با موضع‌گیری‌های امریکا نسبت به برجام، و با توجه به سخنان رئیس‌جمهوری این کشور، شرکت‌های فعال اقتصادی و صنعتی چه کاری باید انجام دهند؟ راهبرد مناسب برای این شرکت‌ها چیست؟
برای پاسخ به این پرسش، دقت به راهبرد در ورزش را مورد مطالعه قرار دهیم.

مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی باید زبان گویا و چشم بینای مردم باشند و برای انجام این وظیفه خطیر لازم است همواره یک خبرنگار در بطن جامعه بوده و همچنین در کنار مسئولان باشد اما گویا این رسالت مهم ما به فراموشی سپرده شده است.

صنعت نمایشگاهی ایران با حدود ۵۰ مرکز فعال نمایشگاهی بیش از ۱۵۰ شرکت برگزارکننده و بیش از ۵۰۰ شرکت غرفه‌ساز برای هزاران نفر، شغل مستقیم ایجاد کرده و به طور قطع با احتساب حدود ۷۰ نوع شغل وابسته نیز می‌توان گفت که ده‌ها هزار شغل را در زیرمجموعه خود قرار داده است.

امروز با توسعه شبکه‌های اجتماعی بسیاری از شرکت‌های بزرگ به ساخت صفحه‌های اختصاصی در شبکه‌های اجتماعی اقدام کرده‌اند که توسعه ارتباطات آنلاین باعث شده است ضمن اینکه این شرکت‌ها بتوانند از این طریق تبلیغات گسترده داشته باشند

چندی است در اخبار مربوط به اکتشافات مواد معدنی از لزوم افزایش عمق اکتشافات و دستیابی به کانسارهای مخفی از سوی مدیران معدنی سخن به میان می‌آید.

استخراج مواد معدنی از دل زمین چه از نوع فلزات پایه و اساسی باشد و چه از نوع فلزات گرانبها، چه در گروه عناصر نادر و کمیاب قرار بگیرد و چه از نوع عناصری که به وفور یافته می‌شود، بخشی جالب توجه در دنیای امروز را به خود اختصاص داده است.

یکی از تحولاتی که در سال‌های گذشته شاهد آن بوده‌ایم، رشد صادرات بخش معدن و صنایع معدنی است. این امر به ویژه در دولت اول دکتر روحانی نمود عینی داشته،

صادرات کالا در حقیقت در یک فضای رقابتی و شبه جنگ قرار دارد. در این جنگ شاخص‌هایی که عامل موفقیت یا شکست هستند عبارتست از: کیفیت، نرخ، خدمات پس از فروش و بسته‌بندی.

جمهوری ازبکستان از کشورهای مهم و تاثیرگذار آسیای مرکزی است که با برخورداری از موقعیت مناسب جغرافیایی، توانمندی‌های اقتصادی و رویکرد چند وقت گذشته سیاست خارجی خود می‌تواند سهم بیشتری در معادلات منطقه‌ای داشته باشد. همچنین توسعه روابط و همکاری‌هایش با کشور بزرگ ایران سودی متقابل برای طرفین و برکاتی برای منطقه به همراه خواهد داشت.

صفحه1 از424

روزنامه امروز

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

الو وزیر