صمت: بازار برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی از همیشه داغ‌تر است. مجریان داخلی در تلاش هستند تا گستره فعالیت‌های نمایشگاهی خود را در خارج از مرزهای کشور گسترش داده و به توسعه نمایشگاهی کمک کنند.

صمت: هند از سال‌ها قبل نامزد سرمایه‌گذاری در صنایع پتروشیمی ایران بوده است. به تازگی نیز این کشور سرمایه‌گذاری پتروشیمی چابهار را در دستور کار خود دارد به نظر می‌رسد هند تمایل بسیاری برای حضور در پروژه‌های مشارکتی دارد.

میلاد محمدی - گروه تجارت: هفته قبل نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور بیش از ۲۷۰ شرکت داخلی و ۵۶ شرکت خارجی از ۱۶ کشور مطرح جهان در این زمینه در سایت تهران آغاز به‌کار کرد و پس از ۴ روز فعالیت به‌کار خود پایان داد.

گروه صنعت: در روند دستیابی به توسعه پایدار، ضرورت حضور فعال دولت‌های ملی مشروط به رعایت مولفه‌های توسعه پایدار نظیر مشارکت سیاسی و آزادی مردم است که باید مورد تاکید قرار گیرد. از سوی دیگر صنعت الگویی قهار و قدرتمند در توسعه‌یافتگی به‌ویژه در عصر حاضر محسوب می‌شود.

گروه خودرو: استعفای علیرضا جهانگیریان از ریاست سازمان هواپیمایی کشوری در روزهای گذشته برای اهالی حمل‌ونقل هوایی اتفاق دور از ذهنی نبود، زیرا فعالان این حوزه اتفاقاتی نظیر سقوط جت «فالکن» سازمان هواپیمایی در سال ۱۳۹۲ و سقوط هواپیمای «فوکر ۱۰۰» در تهران در سال گذشته را دلایل محکمی برای این استعفا می‌دانند.

پربیننده‌ترین خبرها

روزنامه امروز

ویژه‌نامه نوروز ۱۳۹۶

ویژه‌نامه نوروز ۱۳۹۵

tejaratb.png

sanatp.png

الو وزیر