درحال‌حاضر شهرها هم به عنوان مراکز تجمع مردم و هم به دلیل فعالیت‌های اقتصادی اهمیت بالایی دارند. برنامه‌ریزی دقیق و درست، سبب رشد اقتصادی، تثبیت سیاسی و افزایش مشارکت شهروندان در امور شهرها می‌شود و شکست در حل مشکلات و مسائل شهری، سبب رکود اقتصادی، بروز نارضایتی‌های اجتماعی و سیاسی، فقر، بیکاری و تخریب محیط‌زیست خواهد شد.

امضای تعهدنامه برجام از جمله دستاوردهای دولت در ۲سال اخیر بوده است که تاثیرات بسزایی در بخش‌های مختلف مانند اشتغال، تولید ناخالص ملی، صادرات محصولات نفتی و غیرنفتی داشته است.

صمت: بازار برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی از همیشه داغ‌تر است. مجریان داخلی در تلاش هستند تا گستره فعالیت‌های نمایشگاهی خود را در خارج از مرزهای کشور گسترش داده و به توسعه نمایشگاهی کمک کنند.

صمت: هند از سال‌ها قبل نامزد سرمایه‌گذاری در صنایع پتروشیمی ایران بوده است. به تازگی نیز این کشور سرمایه‌گذاری پتروشیمی چابهار را در دستور کار خود دارد به نظر می‌رسد هند تمایل بسیاری برای حضور در پروژه‌های مشارکتی دارد.

میلاد محمدی - گروه تجارت: هفته قبل نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور بیش از ۲۷۰ شرکت داخلی و ۵۶ شرکت خارجی از ۱۶ کشور مطرح جهان در این زمینه در سایت تهران آغاز به‌کار کرد و پس از ۴ روز فعالیت به‌کار خود پایان داد.

پربیننده‌ترین خبرها

روزنامه امروز

tejaratb.png

sanatp.png

الو وزیر