کسب‌وکارهای اینترنتی در ایران نوعی از مشاغل نوپا هستند. هر فعالیت دیگری در مراحل آغازین نیازمند ملاحظات، مراقبت‌ها و آموزش‌های زیادی است و مهم‌تر اینکه این مراحل نه‌تنها در ابتدایی‌ترین تجربه‌های یک جامعه درباره یک فعالیت، بلکه در تمام دوران بهره‌مندی از آن باید تکراری مداوم، آگاهانه و موثر داشته باشند.

درحال‌حاضر شهرها هم به عنوان مراکز تجمع مردم و هم به دلیل فعالیت‌های اقتصادی اهمیت بالایی دارند. برنامه‌ریزی دقیق و درست، سبب رشد اقتصادی، تثبیت سیاسی و افزایش مشارکت شهروندان در امور شهرها می‌شود و شکست در حل مشکلات و مسائل شهری، سبب رکود اقتصادی، بروز نارضایتی‌های اجتماعی و سیاسی، فقر، بیکاری و تخریب محیط‌زیست خواهد شد.

امضای تعهدنامه برجام از جمله دستاوردهای دولت در ۲سال اخیر بوده است که تاثیرات بسزایی در بخش‌های مختلف مانند اشتغال، تولید ناخالص ملی، صادرات محصولات نفتی و غیرنفتی داشته است.

صمت: بازار برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی از همیشه داغ‌تر است. مجریان داخلی در تلاش هستند تا گستره فعالیت‌های نمایشگاهی خود را در خارج از مرزهای کشور گسترش داده و به توسعه نمایشگاهی کمک کنند.

صمت: هند از سال‌ها قبل نامزد سرمایه‌گذاری در صنایع پتروشیمی ایران بوده است. به تازگی نیز این کشور سرمایه‌گذاری پتروشیمی چابهار را در دستور کار خود دارد به نظر می‌رسد هند تمایل بسیاری برای حضور در پروژه‌های مشارکتی دارد.

پربیننده‌ترین خبرها

روزنامه امروز

tejaratb.png

sanatp.png

الو وزیر