هر پرخاشی به رئیس‌جمهوری و سران سایر کشورها مانند سنگی خواهد بود به سمت شیشه سرمایه‌گذاری و اشتغال کشور؛ سنگ‌ها را زمین بگذاریم و فکرها را به‌کار اندازیم.

در آموزه‌های تربیتی ایرانی- اسلامی، به ویژه هنگام مطالعه حکومت دوران حضرت علی (ع) در مباحث چگونگی برخورد متقابل مسئولان با مردم یا حاکمان با رعیت با کلیدواژه‌هایی چون «حق مردم» و «عدالت» به تفصیل مواجه می‌شویم.

خاورمیانه جای عجیبی است. برای هزاره‌ها خاستگاه پیامبران، مهد تمدن‌ها، مادر فرهنگ‌ها و معشوق جهانگشایان بوده است. و امروز هم بانک انرژی دنیا، شاهراه حمل‌ونقل جهانی و منطقه‌ای مهم از نظر سوق‌الجیشی است. خاورمیانه نگین انگشتری جهان است،

محمدجعفر محمدزاده/ روزنامه نگار: در نگاه دینی، رسانه وسیله ارتباطی و ابزار آگاهی‌بخشی و هدایت است. اینکه در رسانه ابراز عقیده می‌شود و یا از عقیده‌ای دفاع شود و یا عقیده‌ای نقد شود خوب و بلکه ضروری است.

ماجرا از آنجایی شروع شد که گفتند هر روز باید یک مصاحبه داشته باشید. بعد شد دو تا، بعد شد سه تا و حالا رسیده است به پنج مصاحبه موظفی در روز. ما مجبور شدیم از ترس اینکه روزنامه‌مان سفید به چاپخانه نرود،

صفحه1 از116

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

 موفقیت ساده به‌دست نمی‌آید

موفقیت ساده به‌دست نمی‌آید

خبر صعود یک ایرانی با حمایت و پرچم بانک سامان توسط عظیم قیچی‌ساز بر قله ۸۰۰۰متری لوتسه در نپال، هر ایرانی غیرتمندی را خوشحال و سربلند می‌کند.

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

الو وزیر